bezpłatne czasopismo polonijne ukazujące się w Niemczech | „KONTAKTY“ | In polnischer Sprache für Deutschland

Tel. 030 / 324 16 32
Fax: 030 / 357 91 850
webmaster@kontakty.org

1995 – 2024

35-lecie PTD „Oświata” w Berlinie

Z okazji jubileuszu 35-lecia PTD „Oświata” w Berlinie chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność wszystkim nauczycielom, któ- rzy przez te lata poświęcali swój czas, aby uczyć nasze dzieci języ- ka polskiego i przekazywać im polskie tradycje, kulturę i obyczaje.

Wasza praca jest nieoceniona i stanowi fundament naszej społeczności.

Dziękujemy również działaczom, członkom zarządu oraz komitetom rodzicielskim za Wasze zaangażowanie i ciężką pracę, która umożliwiła rozwój i funkcjonowanie PTD „Oświata” na tak wysokim poziomie. Bez Waszego wsparcia i poświęcenia nie bylibyśmy dzisiaj w tym miejscu.

Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów PTD „Oświata” i życzymy wielu dalszych sukcesów oraz satysfakcji z pracy z uczniami.

Uczniom PTD „Oświata” życzymy wspaniałych wakacji, pełnych radości, odpoczynku i niezapomnianych przygód. Wracajcie do nas z nową energią i zapałem do nauki.

Dziękujemy wszystkim za te wspaniałe 35 lat i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych lat wspólnej pracy i nauki.

Udostępnij post:

Interesujące artykuły

Dni baloniarstwa w lipcu. Podróże statkiem powietrznym

Prekursorskiej próby wzniesienia balonu wypełnionego jedynie gorącym powietrzem, dokonał w 1709 roku Bartholomeo Lourenco de Gusmao. Był on kapelanem nadwornym portugalskiego król Jana V. Od tej chwili, balony jako statki powietrzne nazywamy „portugalkami” lub „Bartolkami”, od imienia ich twórcy.

Czytaj więcej

Ubezpieczenia wakacyjne

Wakacje są okresem planowanym najczęściej już wiele miesięcy naprzód, a także wyczekiwanym z niecierpliwością. Staranne zaplanowanie wycieczki wymaga wielu przygotowań: wybieramy ubrania, zastanawiamy się nad kupnem nowego sprzętu, który wydaje nam się niezbędny lub przydatny.

Czytaj więcej
Najnowsze wydanie - lipiec 2024