bezpłatne czasopismo polonijne ukazujące się w Niemczech | „KONTAKTY“ | In polnischer Sprache für Deutschland

Tel. 030 / 324 16 32
Fax: 030 / 357 91 850
webmaster@kontakty.org

1995 – 2024

STAR MANAGER – Mistrzowie Organizacji Wydarzeń

Jeśli szukacie niezapomnianej zabawy, kulturalnych doznań i autentycznego polskiego klimatu na terenie Niemiec to agencja Star Manager jest dla Ciebie idealnym wyborem.

1. Od kiedy istnieje Agencja Star Manager i w czym się specjalizuje?

Agencja Eventowa Star Manager błyszczy niemieckim rynku eventowym. Specjalizujemy się we współpracy z największymi gwiazdami kabaretu, muzyki, sportu i showbiznesu oraz z renomowanymi stacjami telewizyjnymi. Firma powstała w Polsce ponad 10 lat temu, stała się rozpoznawalna w branży organizacji biletowanych imprez masowych oraz eventów komercyjnych, a jej sukces to efekt wspólnego wysiłku utalentowanych specjalistów. W ślad za tym, w 2019 roku uruchomiliśmy w Niemczech Star Manager GmbH.

2. Kto tworzy Agencję Star Manager i co wnosi do firmy każdy członek zespołu?

Każdy członek zespołu ma swoje unikalne zadania i role, które składają się na kompleksową organizację wydarzeń. CEO, Project Managerowie, Grafik Designer, osoby zarządzające mediami – to drużyna, która tworzy niezapomniane wydarzenia od pomysłu do efektu.

3. Za co odpowiedzialna jest Agencja w procesie organizacji wydarzenia – gdzie zaczyna się, a gdzie kończy Wasza ekspertyza?

Star Manager nie tylko organizuje wydarzenia dla Polonii w Niemczech, ale także dostarcza pełną obsługę, włączając w to projekty graficzne, filmy promocyjne, identyfikację wizualną, a także komunikację i promocję. Zajmuje się także administracją, kontaktem z lokalnymi mediami i kampaniami w social mediach.

4. Z jakimi artystami czy firmami współpracowaliście? Jakie eventy należą do Waszych ulubionych?

W portfolio agencji znajdziemy wiele znakomitych wydarzeń, takich jak Kabaretowy Dzień Kobiet, Fitnessshow, komediowe spektakle teatralne i stand-up. Angażowaliśmy takich artystów jak Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Marcin Daniec, Kabaret RAK, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Domagała i wielu innych. To właśnie dzięki tym wydarzeniom agencja zdobyła uznanie Polonii w Niemczech.

Co wyróżnia Gramy.de? To przede wszystkim pasja do pracy z artystami i nieustraszona gotowość do podejmowania każdego wyzwania. Jak mówi Michael Olek, CEO: „Nie ma dla nas zadań niemożliwych.” To podejście owocuje udanymi wydarzeniami i powracającymi klientami.

W Niemczech agencja szczególnie skupia się na organizacji wydarzeń w największych miastach, takich jak Berlin, Hamburg, Frankfurt nad Menem, Düsseldorf, Bochum, Dortmund, Stuttgart i Monachium. Sale, w których odbywają się te imprezy, są przestronne, eleganckie i wyposażone w doskonałe nagłośnienie. Dbamy o każdy detal naszych wydarzeń, aby zachwycić wizualnie oraz organizacyjnie.

5. Na jakie wydarzenia w Niemczech organizowane przez Waszą Agencję mogą już czekać nasi Czytelnicy?

Czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie? Grudzień przynosi kabaretową ucztę dla duszy – Neonówkę, a marzec to już tradycyjnie Kabaretowy Dzień Kobiet w 5 największych miastach Niemiec. Poza tym agencja szykuje niespodzianki na zimę i wiosnę, które na pewno zaskoczą i rozbawią publiczność.

6. Gdzie na bieżąco informować się na temat organizowanych przez Was eventów?

Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi przez Star Manager koniecznie odwiedźcie stronę internetową www.gramy.de i www.starmanager.de oraz śledźcie na Facebooku pod adresem gramy.de. Tam znajdziecie wszystkie informacje, bilety i aktualności dotyczące najbliższych wydarzeń.

Nasza firma to gwarancja doskonałej organizacji, niezapomnianych przeżyć i spotkań z największymi gwiazdami. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami kabaretu, muzyki, czy innych rozrywek – Gramy.de ma coś dla każdego. Nie przegapcie okazji, by być częścią ich wyjątkowych wydarzeń!

7. Coś na zakończenie dla naszych czytelników?

Jeśli szukacie niezapomnianej zabawy, kulturalnych doznań i autentycznego polskiego klimatu na terenie Niemiec to agencja Star Manager jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Działamy w największych miastach wiec zawsze jesteśmy blisko Ciebie.

Nasza misja? Tworzyć wydarzenia, które łącza, inspirują i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, kreatywność i pasje, aby każde wydarzenie było niepowtarzalne.

Od koncertów, przez festiwale, kabaretony, po wydarzenia tematyczne – nasza oferta jest tak różnorodna, jak nasi klienci. Star Manager to gwarancja najwyższej jakości, profesjonalizmu i satysfakcji.

Dołącz do naszej społeczności i doświadcz magii, jaka tworzymy na każdym naszym wydarzeniu – bo zasługujesz na to, co najlepsze!

Udostępnij post:

Interesujące artykuły

Kto rządzi w mieście?

Drużyn sportowych Berlin ma mnóstwo. Która dyscyplina jest najpopularniejsza? Kto spośród liczącej się stawki odnosi obecnie największe sukcesy? Czyje hale wypełniają się kibicami? W końcu, na jakie mecze warto się wybrać? Sprawdźmy.

Czytaj więcej
Najnowsze wydanie - kwiecień 2024